Our HoolingsTV Shop Our Website …

Advertisement

20 COMMENTS

  1. Jaka tam dzicz 😉 rozwalili płot ale siły i odwagi na wyjście i walkę im zabrakło,jesteście godni tej ochrony co was pilnowała pewnie po meczu spotkaliście się na małe randevu 😉

  2. To powiedz mistrzu czemu z Zawiszy jedynie 3 osoby odbijały flagi ? Przepraszam, nie z Zawiszy, a z ŁKSu. Tak samo jakoś po meczu stać Was było jedynie na pożegnanie naszego pociągu w sile czterech osób na dworcu i skamieniowanie w czasie trasy w sile 5 osób. Nie mieliście sił na więcej ?

  3. Nie wzdryguj się,nie jestem ani kibolem ani z bydgoszczy nawet nie jestem fanem piłki,oceniłem tylko pracę tej ochrony, a co do kibiców po cholerę rozwalili płot jak nie bili się ani specjalnie z ochrona czy policja . Gdzie tu sens nawet nie wbiegliście na boisko 😉

  4. ta jaga ma pecha do tych flag legia ich wyjebała teraz zawisza w zajebistym stylu odbiła KINO z tej jagi .. 😀

  5. Becouse one guy was returning from the home fans tribune with their stolen flag.They opened the gate for him.But he didn't make it.

  6. kosa na nogi, leży, dostał parę butów. Byłeś Ty kurwa na meczu czy w Internecie przeczytałeś? Zresztą, żeby nasz był trzeźwy to do niczego by nie doszło.

  7. KURWA  JAGNA PRZEWRÓCIŁA PŁOT HEHE, A W WARSZAWIE TO TAK SPIERDALAŁY TE PSZCZÓŁKI DO ULA, ŻE BUTY GUBIŁY.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here