Our Website Our HoolingsTV Shop * * *bestelle Pyro legal hier …

Advertisement

20 COMMENTS

  1. Przepraszam że to napiszę ale to jest dzicz…w pełni uważam że Policja powinna użyć broni ostrej (działanie prewencyjne nie dały skutku, więc zostaje ostateczność). Idealnie obrazuje to iż powinien być oddział w Polskiej Policji na wzór Rosyjskiego OMON jak tutaj https://youtu.be/9LxMvVIjJFo

  2. Czemu policja w takich przypadkach nie ma prawa użycia broni palnej? Chore prawo! Policja w takich sytuacjach powinna mieć możliwość użycia broni w celu likwidacji problemu. Tacy dzicy ludzie zagrażają całemu społeczeństwu! Eliminacja poprzez eksterminację, tylko i wyłącznie! Miejsce każdego pseudokibica jest 2 metry pod ziemią!

  3. Czegoś tutaj nie rozumiem, chce się taki jeden z drugim zdrowo napier^%$&? To czemu nie zaciągnie się do legii cudzoziemskiej albo armii. Niech jedzie sobie na misję i tam rozładuje swoje pierwotne instynkty. Ewentualnie łapać takie małpy i na siłę wcielać do powyższych instytucji.

  4. A potem jak chujek dostaje gumową kulką w oko to płacz i zgrzytanie zębów, że policja zła. A na chuj w zadymie siedział ? Tych tutaj powinni zajebać wszystkich pałami i gazem.

  5. Rewelacyjne odwzorowanie prehistorycznych zachowań, rzucanie kamieniami i machanie pałkami, jesteście zajebisci neandertalczycy. Huj wam w dupe jebane 3 ligowe lamusy położyliście swój klub.

  6. Prawie wszyscy stadionowi zadymiarze to pizdy na jednego strzała 1 na 1. Zróbcie wszystkim przysługę i wystrzelajcie prewencyjnie ten ludzki szrot. Z nich i tak nie ma żadnego pożytku. Trzeba zmienić policyjne prawo na wzór amerykański, bo tam wiedzą czym się kończą takie zabawy. Poza tym uważam, że w takich sytuacjach policja MUSI użyć broni z ostrą amunicją. Gdy widzę tych kundli to z całego serca tęsknię za ZOMO.

  7. Czytając te komentarze da się pośmiać, rozumiem ludzie nie tolerują takich zachować, ale piszą o tym w internecie lecz na mieście widują kilku dziennie,, pseudokibiców,, i nie odezwa się. Pozdrawiam

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here