SUBSKRYBUJ KANAŁ JEŚLI CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO! Sprawdź nasze social media: FACEBOOK: …

Advertisement

23 COMMENTS

  1. Ludzie są zabawni. Zabiłby albo zgwałcił dorosłą kobietę to by nawet nie zwrócili uwagi, zwykłe przestępstwo, za które idzie do pierdla, ale jak zrobi coś dziecku to od razu wszyscy domagają się kary śmierci, a patologia z celi traktuje jak cwela. Powinni tak reagować na wszystkich wykolejeńców, którzy trafiają do więzienia, bo wszyscy popełniają przestępstwa i wyrządzają innym jakąś krzywdę. Nie tylko dzieci są ofiarami.

  2. Przecież te drące mordę dobre chłopaki, które zawsze siedzą za niewinność to takie samo ścierwo jak ten zwyrodnialec. Gdybym mógł, to bym ich wszystkich na osiedlu posprzedawał. Jebać takie parówy.

  3. Jesteśmy lydzmi nie zwierzętami…… Mamy więzienia żeby takich ludzi izolować a pisząc że trzeba go zabić lub coś w tym stylu pokazujemy że bliżej nam do prymitywów….

  4. W tej placówce służba więzienna zupełnie nie panuje nad sytuacją. Osadzeni wiedzą kto i kiedy jest transportowany. Ochrona tajemnicy służbowej praktycznie nie istnieje. Minister nie reaguje po przedstawieniu tego zdarzenia nawet w głównych stacjach tv. Kiedy wybuchnie bunt, spalą więzienie, pozarzynają gadów, a może nawet ich rodziny i każdy ucieknie w swoją stronę- nie płaczcie- będziecie mieli to na swoje życzenie. Ograniczenie dostępu do informacji z zewnątrz to element kary, a w przypadku AŚ również bezpieczeństwa społeczeństwa.

  5. DRĄ MORDY A SAMI SĄ NIE LEPSI . PO CO W ŚRODKU NORMALNEGO MIASTA TAKIE PLACÓWKI . GDZIE MY ŻYJEMY . WYWOZIĆ NA DALEKI SYBIR I UNICESTWIAĆ . DLACZEGO INNY POTRAFI PRZEŻYĆ CAŁE ŻYCIE I NIE SKRZYWDZIĆ NAWET MUCHY . I NIE MA ZA TO PODZIEKOWANIA . TYLKO JEST JAK TO MOWIĄ MIĘKKIM H,,,,,, ROBIONY PARANOJA .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here