Do sieci wyciekł filmik z pozycji radiowozu, który natrafił na awanutre, więcej informacji tutaj: …

Advertisement

20 COMMENTS

  1. Właśnie to są mężczyźni, którzy mają testosteron we krwi, a nie jakieś internetowe miernoty, które uważają, że samiec to pedzio obcięty z włosami w stylu McDonaldowego McFlurry. Tak się sprawy rozwiązywało od zawsze na tej planecie. Piękne bohaterskie starcie bez narzędzi. Spotykają się między sobą, biorą odpowiedzialność za siebie. Jak jesteś facetem, to bierzesz sprawy w swoje ręce i nie powtarzajcie tej śpiewki o negowaniu agresji, nietolerancji itd., bo to tylko ma uśpić społeczeństwo i wpoić bierną/pasywną postawę wobec systemu.

  2. Patologia bez honoru i zasad. W Rosji nie ma kopania po głowach leżących. Często nawet jest podziękowanie za walke. Potem ktpś poważnie ucierpinlub zginie i dziwiom się że zakazane. Ale podoba mi się że postronne osoby są olewane. Czyli dla przypadkowych ludzi jest bezpieczniej.

  3. żebyście tak walczyli o niskie podatki i o to by na wiejskie byli przedstawiciele narodu którzy dbają o kraj a nie go sprzedają a ludzi uczciwie pracujących ne czynili niewolnikami za miskę ryżu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here