W poniedziałek, około godziny 19:00 z Wyspy Słodowej we Wrocławiu wyruszył Marsz Niepodległości. Liczba jego uczestników szacowana była na kilka tysięcy …

Advertisement

40 COMMENTS

 1. Krecilem z bliska film. 16h na komisariacie. Art 254 kk, zarzuty prokuratorskie. Przed wejsciem na dolek rozbierali do naga ale nie znalezli np ladunkow wybuchowych. Mimo naglosnienia nie bylo wyraznie slychac polecen policji. Na filmie slychac duzo lepiej, ale wplywa na to mnostwo warunkow. Tylko dlaczego organizator nie zostal poinfirmowany i nie przekazal tego publice? Poniewaz przed Marszem skonfiskowali naglosnienie. Zomowcy brali byle kogo pod reka mieli i na glebe i szybko do lodowki. Sami miedzy soba mowili zartobliwie zomo, nikogo nie obrazam. Slownie: jeden kieliszek wody przez 12h dolka. Zarzuty prokuratorskie za krecenie filmu podczas spiewania hymnu…

 2. Zomo i marsz wolności w latach 80-tych , dobrze pamietam lanie wody z armatek i gaz łzawiący na sobie , taczki dla Sutryka bo jako prezydent odpowiada za wszystko . Układ zamkniety we Wrocku ma się dobrze

 3. Zlamali konstytycje .a w niej pisze że władzę w państwie sprawują obywatele a władza jest ich reprezentantem.w głowie się nie mieści że ktoś zabronił obywatelom marszu tak chcieli więc władza jest na usługach narodu i ma guwno do gadania .nie ma prawa rozwiązywać marszu to tak jak by rządziła Wrocławiem a Wrocław należy do obywateli oni decyduja o wszystkim .a to pokazuje terror ze strony wladzy i sam nie wierzę że taki incydent miał miejsce.Polacy jesteśmy niewolnikami bo większość dóbr narodowych jest sprzedanych i w rękach wroga.

 4. świetnie, rozwiązany został marsz, który rozwiązany zostać nie powinien
  nic sie tu nie działo, nie było żadnych antysemickich haseł, żadnej agresji, a jednak został rozwiązany

 5. Niestety ale wszyscy którzy brali udział w tej prowokacji powinni odpowiedzieć KARNIE !!! Z tą babą co ogłosiła rozwiązanie marszy na czele !! To jest wycieczka w czasie do lat 80tych jezeli ktoś to pamięta !!!!

 6. I bardzo dobrze, że został rozwiązany. Nie możemy pozwalać na jeszcze większy rasizm i szczucie na ludzi w tym ciężkim czasie dla polski pod rządami hańbiącego nasz naród PiSu.

 7. na rozkaz chazarskiej partii POPiS ''polska'' policja rozbiła POLSKI Marsz z okazji 11/11 !!! Gdyby PiS naprawdę był skłócony z PO to następnego dnia po 11/11 PiS (kontrolujący policję) wywalił by z roboty tych policjantów bijących Polaków na Marszu 11/11 i ich dowódców i władze miasta Wrocławia i ci wszyscy ludzie odpowiedzialni za rozbicie Marszu siedzieli by teraz w kicu z wyrokami za pobicie i nadużycie władzy !

 8. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. z 1997 r. nr 78, poz. 483):

  Art. 13.

  Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

  Art. 32.

  Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

  Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

  Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz.U. z 2018 r. poz. 1600, z późn. zm.):

  Art. 256.

  § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1.

  Art. 257.

  Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 9. Wyjątkowo w tym roku nie pojechaliśmy do Warszawy lecz do Wrocławia bo o połowę bliżej, i co nas spotkało? Z całą pewnością stwierdzam, że wszystko było ukartowane przez ratusz wrocławski bo niemożliwością jest rozwiązać marsz na którym jest tak ogromna masa ludzi w 1.5 minuty, przyszła młoda siksa z rausza, dała szybko 3 ostrzeżenia których prawie nikt nie słyszał bo tak cicho, na końcu rozwiązała marsz i uciekła w asyście policji. Armatki wodne już były od początku w tym miejscu przygotowane i policja stała aby nie przepuścić spokojnie idących uczestników. Policja stanęła na czele marszu blokując trasę wiedząc co się stanie, byli na to wszystko przygotowani. I niech policja nie kłamie, że nic nie wiedziała tylko "pilnowała" bo było całkiem odwrotnie. Z tego co mieszkańcy mówili, dalej jest torowisko z kamieniami więc nie dopuścili aby tam iść. Gdyby marsz nie był zatrzymany spokojnie przeszedł by do końca. To wina tylko urzędu i policji co się stało. Proponuję w przyszłym roku zamiast w Warszawie zorganizować marsz we Wrocławiu, co na to powie ratusz jak tyle ludzi, tysiące przyjedzie? Też rozgonią armatkami?

 10. Policja zawsze działa na ludzi jak płachta na byka, tak było za rządów tuska, gdyby stali z boku to byłaby eskorta marszu, a tak była prowokacja, co komu przeszkadzały race, hymn, i pogodne twarze maszerujących? Jakie tam były hasła złe? Nie uważam tak, była radość, kolorowo tak jak powinno być. Oczywiście zaraz odjechaliśmy nawet nie zwiedziwszy Wrocławia i więcej nigdy tam nie pojedziemy.

 11. Pod jaką okupacją są Polacy ? . To niepojęte , że Polacy nie mogą demonstrować swojej polskości we własnym kraju . Czy policja jest polska ? Jeśli tak to powinna słuchać suwerena, którym jest naród , to naród was zywi , nie ci którzy wydają wam rozkazy aby strzelać do Polaków . Ktoś chce nas przejąć , ? obca nacja nie życzy sobie Polaków w Polsce.

 12. Termin "NAZIstowskie Niemcy" jest kłamstwem.
  NAZI oznacza Syjonistę (NAtional ZIonist – Narodowy Syjonista)

  Partia NAZI została utworzona przez połączenie dwóch grup, "Zionist – National Socialists Workers Party" z Frankistycznymi Syjonistami, którzy stali się NAtional ZIonist.

  To, co zrobiło NAZI, to włączyło Swastykę do swoich przyborów propagandy przeciwko narodowi Niemieckiemu, ta przykrywka zdystansowała ich od zaangażowania w prowadzenie Obozów Emigracyjnych w ramach umowy Haavara lub Transferu, umowy między Syjonistami a Niemcami, podpisanej 25 Sierpnia 1933 r.

  Rolą Narodowych Syjonistów (NAtional ZIonist) było prowadzenie obozów Kwarantanny i inscenizacji ustanowionych na mocy "Umowy Haavara" lub "Umowy Transferowej"; by współpracować z bankami w imieniu Żydów w celu przeniesienia aktywów; by współpracować z Brytyjską imigracją, która dostarczyła dla Żydów imigracyjne zezwolenie na wejście do nowego Państwa Syjonistycznego w Palestynie. :: Pozwól moim ludziom odejść!

  Należy zrozumieć, że Ortodoksyjny Żyd wierzy, że gdy ich Mesjasz powróci, to dostarczy im Ziemię Ojczystą. Gdzie jako Syjonista zbuduje Ziemię Ojczystą w IS RA EL-u, poprzez podstęp lub oszustwo.

 13. Yebane ZOMO! Te kurwy utrzymują się z naszych podatków! Hańba wieczna hańba! W dniu niepodległości jak na kurwa ironię w 2019 roku ZOMO pokazuje jaka w Polsce jest wolność! Chyba nawet gestapo nie było tak podłe!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here