Albicelestes, Ultras Górnik Wałbrzych.

Advertisement

9 COMMENTS

  1. Mamy 2020 rok, ludzie latają w kosmos, na ulicach jeżdżą autonomiczne samochody, a w Wałbrzychu dalej znajdą się półgłówki, którzy podziwiają innych półgłówków, czyli chuliganów. Totalny margines społeczny nie wnoszący nic do społeczeństwa i ludzkości, przynoszący same problemy, dno społeczne i kulturowe. Normalni ludzie nimi gardzą i mają z nich bekę, bo zachowują się jak troglodyci xD Rozumiem podziwiać miliarderów, inżynierów lekarzy, ludzi sukcesu itd. Ale kibiców i chuliganów? xDDD Co trzeba mieć w głowie oprócz pustki? Chciałbym poznać myślenie takich osób, to muszą być śmieszne przypadki dla psychologów. xD

  2. Chyba najbardziej oszukany klub przez miasto itp. Pamiętam jak Górnik był w 2 lidze to wyjazdowo i z młynem u siebie to mogli by spokojnie z połową ekstraklasy konkurować. Mimo wszystko nadal działają ! Chciałbym widzieć ten wasz Śląsk czy inne Lubiny które grają od 6-7 lat po 5 ligach czy A klasach.

  3. Tylko jedna śpiewka górnik nigdy nie zginie. Jak może zginąć coś czego nie ma. Banda bezzębnych ćpunów alkoholików i degeneratów bez przyszłości i po wyrokach. Czym tu się chwalić zobaczcie jak żyją NORMALNI ludzie-praca, kasa,rodziny i samochody. A wy co reprezentujecie ? Szaliczek, t-szercik za 5 zł i parę winek Maxów po 3,5 zł, koszulki chwdp ale jak przejeżdza Policja to chowacie się do bramy albo po krzakach i taki wasz świat bohaterowie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here