W związku z falą protestów w Polsce, a tym samym dewastacją kościołów i katedr kibice w całej Polsce spontanicznie wychodzą na ulice, by ochronić obiekty sakralne przed lewackimi ekstremistami.

Advertisement

38 COMMENTS

 1. Jestem kobietą, ateistką i nie przepadam za piłką nożną, ale serce rośnie. Walczcie chłopaki, jesteście dumą tego narodu.

 2. Super. Sytuacja wymaga działania ponad podziałami. Choć wystarcza nadzór na swoim rejonie 😉 ale jestem pewny że kibice są skłonni się zjednoczyć w walce o wspólny cel. Tak jak to było w kilku sytuacjach wcześniej.

 3. Lewackie protesty i powolne budzenie się kibiców zaczęło przywracać mi wiarę w nasz kibicowski ruch. Aczkolwiek myslę, że najlepsze by było od środka manifestacji wsparcie dla kobiet, mocna organizacja, flagi, okrzyki i gonienie od środka lewackiego skurwysyństwa. Wielka Polska katolicka ale w tym tragicznym przypadku jakim jest aborcja dzieci chorych, pozwólmy na to aby dramat urodzić/usunąć został rozegrany w sumieniu rodziców i gronie najbliższych. Jest to zbyt cięzki temat aby ustalić jedną linię wyboru. Jesteśmy z Wami kobiety, jebac lewactwo.
  I brawo Legia, brawo Kolejorz, brawo wszystkie kluby, jesteście ostatnim głosem rozsądku w tych kurewskich czasach. Kibic Wisły Kraków.

 4. no i takie info to można by oglądać w TV, a nie tylko tęczowych pół-mózgów chcących przerywać nabożeństwa… pozdRo z Chorzowa

 5. PiSi patrol XD. Wierne pieski kryptogeja z Żoliborza. Wasze żony, siostry, matki, dziewczyny muszą być dumne, że mają takie PiSdy w domu. Każecie swojej kobiecie bezczaszkowca donosić czy wywieziecie do cywilizowanego kraju? Że wy ćwierć mózgi dożyliście dorosłości to cud medycyny. Z Jarosławem towarzysze, niech będzie przecwelony!

 6. Popieram, ale najlepiej by było iść razem z protestem, a gdy widzimy jakieś prowokacje to konkretnie działamy. Drogę do wolności trzeba wspierać, ale wszelkie przejawy niszczenia naszej kultury/historii trzeba niszczyć.

  RAZEM PONAD PODZIAŁAMI !

  Jebać kurwy z antify i podpalaczy Polski

 7. na usługach kleru i pis w poszukiwaniu wyimaginowanej antify. nie od dziś wiadomo że środowiska kibicowskie są najbardziej podatne na manipulacje zwłaszcza ze strony narodowców, którzy bez nich są nikim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here